We Form to marka, reprezentująca szybkość i elastyczność w działaniu, kreatywne pomysły oraz umiejętność wsłuchiwania się w potrzeby klienta.

Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu organizujemy festiwale oraz różnego rodzaju wydarzenia, które skupiają swoją uwagę na ciekawych tematach, motywach i ludziach. Wnikliwie obserwujemy otaczający nas świat i potrzeby społeczeństwa. Tworzymy projekty głównie o charakterze rozrywkowym nie zapominając, aby przy okazji poruszać tematy ważne np. o charakterze prozdrowotnym.

Nasze wydarzenia powstają dzięki dobrym przepisom na ich realizację. Bazą jest miłości do ludzi. Następnie dodajemy ciekawość poznawania świata, przekazywanie pozytywnej energii i spełnianie ludzkich marzeń. Lubimy eksperymentować zarówno w kuchni, jak i w życiu, dlatego fascynuje Nas wszystko co oryginalne.

Patrzymy w przyszłość, żyjemy teraźniejszością ale bierzemy pod uwagę przeszłość. Nasze imprezy poświęcone są również  pielęgnowaniu regionalnych wartości zakorzenionych  w naszej tradycji i kulturze.

Promujemy ludzi z pasją i pokazujemy wszystko, co zachwyca stylem, smakiem i kształtem.

Nasze logo również odzwierciedla charakter i filozofię naszej pracy. Działamy zawsze razem, o czym świadczy zaimek WE oparty na solidnej podstawie wyrazu FORM, tworząc przy tym spójną całość  WE FORM.

Turkusowy kolor symbolizuje optymizm. Dobrze określa Nas, jako ludzi twórczych, pomysłowych i dążących do realizowania ciekawych pomysłów.

Futurystyczne trójkąty, potęgujące wrażenie ruchu, ukazują szybkość w działaniu i dążeniu do celu. Symbolizują naszą codzienną burzę mózgów,

z której rodzą się nowe i ciekawe pomysły dla klientów, z którymi współpracujemy.