Zapraszamy Państwa na II edycję Festiwalu Czekolady i Słodyczy do Sandomierza w terminie 20-22 września 2019 roku. Możemy osłodzić Wasz weekend pod warunkiem, że nas odwiedzicie. Jeśli kochacie czekoladę, tak jak my, koniecznie do nas przyjedźcie! Będzie dostępna pod każdą postacią! Rzemieślniczy twórcy czekoladowych tabliczek, pralin i trufli, najlepsi producenci jadalnych dzieł i słodkości, których nie znajdziecie na supermarketowych półkach.

Nie zapominamy o czynieniu dobra, dlatego pyszne pudełka słodyczy powędrują do szlachetnych dawców krwi, którzy tego dnia zdecydują się oddać krew w Sandomierzu. Szczegóły akcji będą na naszym fanpage`u na Facebooku. Moc atrakcji dla najmłodszych: klauni, szczudlarze, słodki Wawel Truck pełen słodyczy.

Czekają na Was dodatkowe atrakcje, jak profesjonalne warsztaty dla dzieci i dorosłych. Spotkania z ludźmi, dla których czekolada to coś więcej, niż zwykły smakołyk. Będzie słodko, będzie twórczo, będzie niepowtarzalnie.  W niedzielę odbędzie się konkurs tortów i małych form cukierniczych. W konkursie może wziąć udział każdy, kto jest pozytywnie zakręcony na punkcie sztuki cukierniczej. Szczegóły – karta zgłoszeniowa i regulamin konkursu dostępne są na naszej stronie w zakładce „dla wystawców”.

Wystawców, twórców, miłośników czekolady i słodyczy chętnych do zaprezentowania swoich produktów podczas sandomierskiego festiwalu czekolady i słodyczy  zapraszamy do kontaktu!

Plakat Festiwalu Czekolady i Słodyczy w Sandomierzu we wrześniu 2019